Jak wymodelować sylwetkę w gabinecie medycyny estetycznej?

jak wymodelować sylwetkę

Lato trwa, ale czujesz, że Twoje ciało nadal nie jest gotowe na wakacyjne szaleństwa? Chcesz wyjść na plażę ubrana w bikini, lecz uważasz, że Twoja sylwetka nie jest na to przygotowana?

Spokojnie – ze wszystkim zdążysz bez katorżniczych diet i morderczych treningów. Z pomocą medycyny estetycznej, która oferuje wiele zabiegów bez poważnych ingerencji w organizm.

Jakie zabiegi warto zastosować, aby uzyskać piękną sylwetkę?

Obecnie na rynku istnieje wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej. Jednak najlepsze rezultaty dają dwie metody: InShape oraz DualHi.

InShape

To urządzenie, które jako jedno z nielicznych zostało stworzone za pomocą technologii IamT. Jego działanie polega na pobudzeniu tkanki mięśniowej do mimowolnych skurczów przy wsparciu ich elektrostymulacji. W ten sposób budowa masy mięśniowej jest prawie bezbolesna i zastępuje wielogodzinne treningi fizyczne.

Pole elektromagnetyczne wytworzone przez urządzenie przechodzi przez tkanki skórne oraz tłuszczowe, docierając do mięśni. W ten sposób są one stymulowane, a zarazem pobudzane do rozrostu, przy jednoczesnym zmniejszaniu tkanki tłuszczowej. Trening InShape sprawia, że kondycja poprawia się, zwiększa się moc i spalanie tłuszcz znacznie szybciej niż podczas wykonywania zwykłego treningu.

Technologia IamT wykorzystuje pole elektromagnetyczyne o bezpiecznym dla człowieka natężeniu. Przenika on w bezpieczny sposób w głąb organizmu, oddziałując na neurony ruchowe, aby pobudzić mięśnie do działania. Wywołane w ten sposób skurcze mięśni rozrastają się i rozpoczynają się procesy apoptozy w tkance tłuszczowej.

Skurcze powodują, że kwas tłuszczowy uwalnia się i degraduje tkankę, w zamian zwiększa siłę i napięcie mięśniowe. Po skończonych ćwiczeniach w organizmie człowieka rozpoczyna się regeneracja, a także zastąpienie uszkodzonych włókien. W trakcie procesów komórkowych mięśnie zrastają się i tworzy się nowa forma włókien białkowych.

Metoda InShape pozwala na zbudowanie mocnych i twardych mięśni, a efekt jest bardzo podobny do tego, który możemy zaobserwować podczas ciężkich treningów na siłowni. Jeden program trwa 30 minut, podczas którego dochodzi do 20 000 skurczów, a efekty są zauważalne po upływie ok. 2-4 tygodni. Jedna jednostka jest podzielona na interwał, kombinację, siłę i hipertrofię.

Ta metoda działa na mięśnie miejscowo, jednak konstrukcja urządzenia jest tak zaprojektowana, by oddziaływać na szerokie partie ciała. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ani podania znieczulenia. Wystarczy, że po przeprowadzonej procedurze zastosuje się dietę niskotłuszczową oraz zadba o odpowiednie nawodnienie organizmu.

InShape jest najczęściej stosowany na brzuch, ramiona, uda i pośladki. Wskazaniem do zabiegu jest modelowanie sylwetki bądź rozrost mięśni. Szczególnie poleca się go kobietom po ciąży. Efektem zabiegu jest: wzmocniona budowa mięśni brzucha także po porodzie, ramion, ud, a także pośladków, które jednocześnie się ujędrniają.

Przeciwwskazaniem do zabiegu może być trwająca miesiączka, spirala domaciczna, nowotwory, padaczka, rozrusznik serca, ciąża i okres laktacji, metalowe implanty i choroby psychiczne.

gabninet medycyny estetycznej

DualHi

Ten rodzaj zabiegu sprawdza się podczas liftingu ciała, a także odmładzania skóry twarzy czy pozbyciu się podwójnego podbródka. Za pomocą tej metody brwi zostaną uniesione, zwiotczałe policzki usunięte, a linia żuchwy zostanie uwydatniona.

Twarz staje się odżywiona napięta i wygląda na młodziej, zaś sam zabieg można przeprowadzić także na kolanach, brzuchu czy udach. Wszystko to można osiągnąć z pomocą urządzeń do modelowania sylwetki. Za jego pomocą można usunąć zwiotczałą skórę lub jej nadmiar, podnieść biust oraz zaradzić defektom ciała wynikającym z przebytej ciąży. Pełnego efektu można się spodziewać po 9 miesiącach, który utrzymuje się minimum 18 miesięcy.

Po przeprowadzonym zabiegu może powstać rumień, zazwyczaj pozostaje najwyżej na 30 minut. Przez 2 tygodnie po przebytej procedurze nie należy brać środków przeciwzapalnych. Zaleca się, aby wykonać od 1 do 3 sesji w zależności od skali problemu i odstępie 3-4 miesięcy.

Medycyna estetyczna może pomóc Ci w staraniach o piękną, jędrną i szczupłą sylwetkę. Aby ją osiągnąć, warto zastosować metody InShape i DualHi, które pięknie wymodelują ciało, ujędrnią i odżywią bez konieczności wykonywania ćwiczeń fizycznych, stosowania rygorystycznych diet i długotrwałych zabiegów kosmetycznych.

Related posts