Jakie kosmetyki najchętniej kupują klienci – co mówią konsultantki

Kosmetyki Oriflame dostępne są na polskim rynku kosmetycznym już od 1991 roku. To ponad 27 lat budowania wizerunku kosmetyków, które dziś wśród wielu klientek wyrobiły sobie miano kultowych i niezastąpionych. Marka, oprócz wysokiej jakości i eleganckich opakowań oferuje dziś przede wszystkim bardzo zróżnicowaną kolekcję kosmetyków i suplementów diety dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb skóry klientów i klientek w każdym wieku. Najlepszym potwierdzeniem jakości Oriflame są liczne nagrody przyznawane zarówno samej marce, jak i jej poszczególnym produktom. Które z tych dostępnych w dalszym ciągu w ofercie marki są jednak najchętniej wybierane? O zdanie zapytaliśmy konsultantki – najlepsze źródło informacji o kosmetykach Oriflame.

Pielęgnacja twarzy i ciała z kosmetykami Oriflame

Jedną z kluczowych kategorii produktowych w ofercie Oriflame są bez wątpienia kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – to od nich zaczęła się historia marki i to na ich doskonaleniu firma skupia się do dziś. Klienci zdają się uwielbiać nie tylko tradycyjne kolekcje o uniwersalnym zastosowaniu, ale też coraz częściej dopracowane na poziomie naukowym i potwierdzone licznymi badaniami serie kosmetyków profesjonalnych, celujących w konkretne potrzeby skóry czy też produktów ekologicznych, które pozwalają zadbać zarówno o siebie, jak i otaczające środowisko.

  • Love Nature to seria pielęgnacyjna, oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Choć to jedna z serii uniwersalnych, klienci zdają się doceniać jej naturalne składniki i piękne zapachy, dzięki którym codzienna pielęgnacja staje się nie obowiązkiem, a przyjemnością. Do grupy niezwykle popularnych linii o uniwersalnym zastosowaniu można zaliczyć też kolekcję Milk & Honey Gold z pielęgnacyjnymi ekstraktami z miodu i mleka gwarantującymi optymalne nawilżenie i odżywienie skóry.
  • EcoBeauty to kolejna ciekawa seria kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, którą klienci docenili przede wszystkim za niezwykle ekologiczne podejście do kwestii pielęgnacji. EcoBeauty to najbardziej naturalna seria pielęgnacyjna w ofercie Oriflame, dowodząca tego że marka może trafiać do niemalże każdej grupy klientów.
  • Wśród najpopularniejszych specjalistycznych kuracji dla twarzy, konsultantki Oriflame zgodnie przyznają tytuł najlepszych kosmetyków liniom Time Reversing przeznaczoną dla kobiet w wieku 45+, NovAge, czyli produktom wzbogaconym o ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych, oraz Optimals, czyli serii opartej o szwedzkie składniki roślinne.

Makijaż i kosmetyki kolorowe w ofercie Oriflame

Zdjęcia: gierzkiewicz.pl

Zaistnienie na rynku kosmetyków kolorowych to dziś dla wielu marek wyzwanie, szczególnie gdy ich sprzedaż nie odbywa się w tradycyjnych drogeriach czy nawet drogeriach internetowych. Oriflame zdaje sobie jednak radzić z tym naprawdę dobrze, a konsultantki podkreślają nieustannie że to właśnie po sprawdzone, zaufane kosmetyki kolorowe ich klientki wracają najczęściej. Wśród linii i serii wartych zainteresowania należałoby wymienić przede wszystkim ColourBox, czyli kolekcję kolorowych kosmetyków do makijażu oraz lakierów do paznokci wyróżniającą się ogromną paletą barw, produktów i formuł sprawdzających się zarówno w makijażu codziennym, jak i wieczorowym. Na wyróżnienie zasługuje też kolekcja The ONE, której misją przewodnią jest podkreślanie naturalnego piękna kobiety.

Pielęgnacja włosów z produktami Oriflame

Oprócz produktów do ciała i niezwykle popularnych linii perfum, duże zainteresowanie wśród klientów Oriflame zbiera w ostatnim okresie linia specjalistycznych produktów do włosów HairX, dzięki której można wprowadzić domową pielęgnację włosów na zupełnie nowy, profesjonalny poziom, osiągając przy tym zachwycające rezultaty i ogólną poprawę kondycji fryzury.

Oferta Oriflame jest dziś naprawdę szeroka i to, co podoba się jednym, u innych może nie wywoływać większych emocji. Konsultantki marki są jednak zgodne – perfumy, produkty do pielęgnacji ciała i kosmetyki kolorowe to fundamenty oferty Oriflame, bez których wielu klientów nie wyobraża sobie swojej codziennej pielęgnacji.

 

Related posts