Marki kosmetyków, które królują na youtube, czy znasz je wszystkie?

Popularność kanałów kosmetycznych i makijażowych na YouTube nie słabnie, przyciągając każdego dnia przed ekrany komputerów i smartfonów naprawdę szerokie grono odbiorców. Wiele marek kosmetycznych ugruntowało swoją pozycję na rynku właśnie za sprawą wpływu, jaki tak zwani influencerzy i twórcy YouTube mają na dzisiejszy rynek. Niestety dla polskich odbiorców marki te są często niezwykle trudno dostępne, a kultowe kosmetyki pojawiające się na kanałach ich ulubionych twórców praktycznie nieosiągalne. Szczęśliwie coraz większe zainteresowanie zagranicznymi i niedostępnymi na polskim rynku markami wykazują coraz częściej internetowe drogerie z kosmetykami. Jakie marki możesz dziś dzięki nim dostać i czy na pewno znasz je wszystkie?

Jeffree Star – mistrz kolorowych pomadek matowych

matowa pomadka Jeffrey Star z Glowstore.pl

Jeffree Star to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych osób w gronie makijażystów YouTube i marka, która powstawała na oczach jego widzów. Kariera Stara zaprowadziła wizażystę do stworzenia własnej linii kolorowych, matowych, płynnych pomadek do ust które zdecydowanie przyciągają kolorem i wykończeniem. Jeśli cokolwiek miałoby kojarzyć się z makijażem i YouTube jednocześnie, to zdecydowanie będą to matowe pomadki Jeffree Star.

Anastasia Beverly Hills – internetowa królowa akcesoriów do stylizacji brwi

Produkty do brwi Anastasia Beverly Hills to prawdziwy złoty Graal wśród amatorów i profesjonalnych makijażystów tworzących filmy na YouTube. Czy to w formie ogromnych palet z kolorami dopasowującymi się do każdego koloru brwi, kultową cieniutką kredką czy niezwykle trwałymi pomadami, jeśli doskonale znasz środowisko makijażowe YouTube produkty Anastasia musiały cię choć raz zainteresować. Teraz dostępne są także w internetowych drogeriach z kosmetykami w Polsce!

Niezastąpione palety cieni Lorac

Kto od dłuższego czasu śledzi poczynania różnych kanałów beauty na YouTube, ten z pewnością słyszał o mocno promowanych i chwalonych paletach cieni do powiek LoracPro. Zachwycały się nim wszystkie brytyjskie przedstawicieli tego typu treści! Wówczas nawet dla nich paletki Lorac były towarem trudno dostępnym, który trzeba było ściągać ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce w dalszym ciągu nie tak łatwo o ich dostawę. Na szczęście niektóre drogerie online zadbały o dostawę tych niewątpliwie najlepszych kosmetyków do makijażu także do naszych odbiorczyń.

Kultowe róże, bronzery i rozświetlacze theBalm

 

Kultowy rozświetlacz Mary-Lou Manizer
Kultowy rozświetlacz Mary-Lou Manizer

Kto nie kojarzy nazw „Mary Lou-Manizer”, „Bahama Mama”, czy „FratBoy” prawdopodobnie nie śledził makijażowych kanałów na YouTube jeszcze kilka lat temu, kiedy to właśnie kultowe produkty do twarzy theBalm podbijały serca wszystkich. Dostępna powszechnie właściwie wszędzie marka w końcu zawitała do Polski, dając i nam okazję do wypróbowania jednych z niekwestionowanych liderów kosmetyków z YouTube. Rozświetlacze z rodziny Lou-Manizer, bronzer Bahama Mama czy wreszcie niezapomniany róż FratBoy to zdecydowany must-have w porządnej kosmetyczce.

Najlepsze kosmetyki do makijażu w drogeriach online

Internetowe drogerie z kosmetykami zdecydowanie zmieniają dziś rynek kosmetyczny i sposób, w jaki docieramy do kosmetyków niegdyś niedostępnych na Polskim rynku. Dzięki miejscom takim jak GlowStore.pl Polki mają dziś okazję sięgnięcia po kultowe marki brytyjskie i amerykańskie bez konieczności ściągania ich zza granicy. Wspomniane tu marki kosmetyczne to oczywiście jedynie niewielki wycinek tego, co można spotkać dziś na makijażowych kanałach YouTube. Jeśli zawsze marzyliście o wypróbowaniu którejkolwiek z nich lub przychodzą wam do głowy jeszcze popularniejsze marki królujące na YouTube, drogerie to dziś bezsprzecznie pierwsze źródło najlepszych kosmetyków do makijażu.

 

Related posts

Leave a Comment