Jak wypróbować fryzurę przed ostatecznym cięciem?

zmiana fryzury

Przeglądając katalogi z gotowymi cięciami i uczesaniami, często zastanawiasz się, jak prezentowałyby się na Twojej głowie. Co prawda, zdarzają się osoby, które lubią spontaniczne eksperymenty z fryzurami i nie przejmują się zbytnio, gdy coś pójdzie nie tak, a efekty będą dalekie od oczekiwań. Większość kobiet ulega jednak różnym wahaniom. I o ile uczesanie zawsze można zmienić, o tyle z przeprowadzonym cięciem jest już nieco gorzej. Nie jesteś pewna, czy wybrana stylizacja to dobry pomysł? Z pomocą przychodzą doczepiane włosy!

Doczepiane pasma dobrą deską ratunku

Doczepiane włosy to nie tylko pojedyncze pasma przedłużające i zagęszczające nasze naturalne kosmyki. Mogą pełnić także inną funkcję, jak choćby doczepienie gotowego uczesania. To bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto pragnie sprawdzić, jak będzie się w danej fryzurze prezentować i chce od razu widzieć, jak uczesanie będzie u niego wyglądać. Często nie mamy zaufania do swoich umiejętności fryzjerskich – proste tutoriale z Internetu w naszych rękach okazują się zbyt skomplikowane, a wizyta w salonie odkładana jest jako ostateczność. Zamówienie gotowych, efektownie splecionych warkoczyków, ogranicza wykonanie uczesania jedynie do prawidłowego wpięcia we włosy i… gotowe!

Gotowe uczesania mogą być ostatnią deską ratunku – zdarza się czasem, że przed bardzo ważnym wydarzeniem, w ferworze przygotowań, zapominasz umówić się na wizytę u fryzjerki, a po obdzwonieniu wszystkich lokalnych salonów okazuje się, że dogodne dla Ciebie terminy są już zajęte. Nie warto panikować. Możesz zaplanować uczesanie o wiele prostsze niż to, które sobie wymarzyłaś, lub… skorzystać z gotowych fryzur! Nakład czasu zostanie skutecznie zredukowany z kilku godzin do kilkunastu minut.

Skracać włosy czy nie? Oto jest pytanie…

Zastanawiasz się nad zrobieniem sobie grzywki? Nie wiesz, czy lepsza będzie prosta czy skośna, cieniować ją czy też nie, czy będzie dobrze wyglądała, gdy zechcesz ją podkręcić? Dłuższa czy krótsza? Grzywka to istotny element wizerunku, a niewłaściwie wykonana potrafi przysporzyć wiele problemów. Rozwiązaniem tej sytuacji może być doczepiana grzywka, która pozwoli Ci sprawdzić, jak będziesz wyglądała. Sprawdzenie ostatecznego wyglądu fryzury przed wizytą w salonie pozwoli Ci uniknąć wpadki, której efekty musiałabyś nosić na głowie przez co najmniej kilka miesięcy. 

Zalety doczepianych fryzur

Wybierając doczepki wysokiej jakości, nie musisz martwić się o to, że fryzura zyska sztuczny wygląd. Dobrze dobrane i prawidłowo zaczepione pasma będą niemal nie do odróżnienia od tych naturalnych. Włosy możesz zaczepić tuż przed wyjściem, nie poświęcając na układanie długich godzin. Zmysłowe fale, efektowny kok, lub piękne warkocze? Możesz spełnić swoje marzenia już w przeciągu zaledwie kilkunastu minut.

fryzjer

Masz długie, równe pasma, a chciałabyś wiedzieć, jak wyglądałabyś w pełnych charakteru, cieniowanych włosach? Naturalne włosy doczepiane umożliwiają sprawdzenie cięcia bezpośrednio na głowie! Szczególnego przemyślenia wymagać mogą odważne, asymetryczne ciecia lub inne, wyjątkowo nietypowe fryzury. Oryginalne fryzury mogą bardzo skutecznie odświeżyć Twój wygląd, nadając mu iście wyjątkowy charakter, lecz mogą być również przysłowiowym gwoździem do trumny. Sprawdzenie efektu na doczepianych pasmach to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie

W każdej chwili możesz zmienić zdanie

To chyba najważniejsza zaleta. Dobrany na doczepianych pasmach rodzaj uczesania lub cięcia możesz nosić tak długo, jak zechcesz. Czasem nawet fryzura, w której wyglądałbyś zjawiskowo, może Ci się szybko znudzić, a może też okazać się, że nie czułabyś się w niej najlepiej. W takiej sytuacji możesz ją po prostu zdjąć. Odwrotną sytuacją może być moment, gdy na początku nie jesteś przekonana, lecz po kilku godzinach lub dniach dojdziesz do wniosku, że to wybór idealny. Wtedy można przejść do ostatecznego cięcia.

Related posts